2018

Sportovní areál

Praha - Stodůlky

Velikost pozemku5863 m2
Zastavěná plocha440 m2

Detail realizace

Návrh multifunkčního sportovního areálu vznikl jako odpověď na požadavek soukromé společnosti, která chtěla pro své zaměstnance vytvořit relaxační park s vysokou kvalitou služeb. Park by měl sloužit nejen pro zaměstnance společnosti, ale také pro širokou veřejnost, která v dané lokalitě trpí deficitem podobných areálů a sportovišť.

Celý komplex se skládá z podzemní části krytých sportovišť se zázemím, využívá však i zelené střechy, na které se odehrávají outdoorové sporty a volnočasové aktivity. Součástí komplexu jsou i objekty pro ubytování sportovců a návštěvníků, kteří tak mohou využít areál pro krátkodobé pobyty.

V řešené lokalitě se jedná o ojedinělý a zcela originální koncept sportovně relaxačního zařízení, které je v soukromém vlastnictví a slouží široké veřejnosti. Rafinovaný návrh významně zkvalitňuje řešený pozemek ve prospěch zelených ploch a stává se tak prototypem pro řešení sportovních areálů podobného typu v městské zástavbě.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.