2019

Školící centrum

Praha

Velikost pozemku- m2
Zastavěná plocha230 m2

Detail realizace

Požadavkem majitele pneuservisu bylo vytvořit moderní školicí středisko pro školení seřizování geometrie všech typů automobilů. Specifikum zadání spočívalo v úkole skloubit příjemné interiérové prostory školicího centra s halovým průmyslovým prostorem původního pneuservisu. Nároky byly kladeny nejen na design nového interiéru, ale zejména na funkční stránku věci (akustika) a také na technologie (vytápění, elektro).

Podařilo se vytvořit reprezentativní vzdušný prostor školicího střediska s moderním zázemím pro školitele i školící. Byla použita střídmá barevnost odpovídající průmyslovému designu, současně jako dominantní byla zvolena firemní červená barva, která je rovněž na použitých strojích na měření geometrie.

Výsledný prostor tak splňuje požadavky na provoz, kde setkává funkce administrativní se složkou výrobní. Podařilo se splnit požadavky na rychlé vytopení prostoru teplovzdušnými plynovými teplomety, nároky na osvětlení byly splněny použitím zavěšených ramp s reflektory a akustika byla zajištěna přídavnými reproduktory.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.