2016

Rodinný dům Jesenice

Jesenice

Velikost pozemku700 m2
Zastavěná plocha201 m2

Detail realizace

Požadavkem na rodinný dům v Jesenici bylo vytvořit domov. Domov pro čtyřčlennou domácnost, který zajistí každému členu své soukromí, ale současně vytvoří velkorysý společný prostor pro trávení mnoha společných chvil.

Návrh pracoval s dvěma podlažími, kdy v přízemí vytvořil velkorysý společný prostor s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, současně však vytvořil východní křídlo s pracovnou a ložnicí rodičů. V horním podlaží byly umístěny dětské pokoje, hostinský pokoj a multifunkční hala – pracovna, studovna, čítárna.

Velmi dobře situovaný pozemek s příznivou orientací významně podpořil celý koncept návrhu, který je dispozičně velkorysý. Svou formou a hmotovým řešením je výrazný a přináší nové pojetí dvoupodlažního objektu, kde forma sleduje funkci a zároveň deklaruje jednotu v celkovém designovém řešení.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.