2018

Rodinný dům Všerubská

Praha

Velikost pozemku657 m2
Zastavěná plocha180 m2

Detail realizace

Investiční záměr předpokládá rekonstrukci/novostavbu objektu rodinného domu z roku 1932 v ulici Všerubská v Praze. Cílem je odstranění stávajícího objektu, který je dnes pro účely bydlení již nevyhovující. Na místě původního objektu se zamýšlí vybudovat nový dvoupodlažní objekt, s přístavbou do prostoru zahrady.

Náplní objektu bude rodinné bydlení. Počítá se s vybudováním tří bytových jednotek-dvou totožných bytových jednotek 2+kk a třetí dvoupodlažní bytové jednotky 5+kk v zahradní části objektu. V jihozápadní části pozemku bude vybudována garáž.

Výzvou tohoto projektu bylo řešení malého pozemku, řešení vjezdu na pozemek a také řešení dopravy v klidu. Dispozičně se jedná o velmi promyšlený koncept, který se snaží využít každý prostor účelně tak, aby se na omezenou plochu vešli všechny požadované provozy. Stavba v proluce je vždy velká výzva a zde se podařilo stávající pozemek vytěžit maximálně ke spokojenosti budoucích uživatelů.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.