2020

Rodinný dům Davle

Davle

Velikost pozemku1000 m2
Zastavěná plocha140 m2

Detail realizace

Projekt rodinného domu v Davli je charakterizován požadavkem na co nejnižší náklady. Jedná se o nejlevnější projekt poslední doby, který byl zrealizován v rekordním čase. Vánočním přáním investora bylo oslavit příští Vánoce ve svém. To se přes všechna úskalí úřadů podařilo. Projekt vznikl ihned v počátku roku, povolení do jara, stavba od začátku léta do zimy.

Požadavky mladých manželů byly vlastně velmi standardní – menší rodinný dům splňující požadavky pro bydlení rodiny se dvěma dětmi. Na čisté užitné ploše 100m2 se podařilo vytvořit bydlení velikosti 4+kk s velkorysými technickými a úložnými prostory a dvěma koupelnami.

Přísný finanční limit předurčil i hmotu objektu, kdy se jedná o velmi úsporné řešení ve všech prostorových osách. Zajímavým designovým prvkem stavby se pak stala střecha, která s rostoucím hřebenem vytváří signifikantní prvek objektu a nabízí velkorysý obytný prostor s vysokým stropem.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.