2018

Interier U Půjčovny

Praha 1

Velikost pozemku0 m2
Zastavěná plocha40 m2

Detail realizace

Investiční záměr této zakázky předpokládal vytvoření kompletního prováděcího projektu a následně realizace stavebních úprav malé bytové jednotky – garsoniéry v bytovém domě U půjčovny. Cílem je vytvořit moderní prostor interiéru splňující nároky na individuální bydlení, případně krátkodobých pronájmů pro ubytování hostů.

Celý prostor zabírá celkem 40m2 hrubé podlažní plochy a původní dispozice byla nevyhovující umístěním odděleného kuchyňského koutu s výdejním okýnkem. Návrh tedy funkčně rozdělil prostor do logických zón – vstupní hala, koupelna se sprchou a wc, obývací prostor s kuchyňským koutem.

Designově a materiálové se interiér snaží kombinovat světlejší tóny a přírodní materiály pro optické zvětšení prostoru při zachování požadavku na útulný interiér. Výsledkem je moderní interiér splňující požadavky na trvalé, ale i krátkodobé bydlení.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.