2019

RD Vysoký Újezd

Vysoký Újezd

Velikost pozemku1344 m2
Zastavěná plocha230,5 m2

Detail realizace

Rodinný dům ve Vysokém Újezdě vznikl pro potřeby dvou dospělých partnerů a jednoho dospívajícího dítěte. Přáním investorů bylo vytvořit přízemní rodinný dům splňující dispoziční požadavky a vytvářející polouzavřené atrium. Dalším přáním bylo vytvořit převýšené vnitřní prostory pro zajištění dostatečně velkorysých vnitřních místností s horním nepřímým osvětlením.

Požadavky na objekt se podařilo beze zbytku splnit vytvořením komfortního objektu rodinného domu s dispozicí 5+kk, kde je navrženo polouzavřené atrium, které je přístupné z obývacího pokoje, jídelny, ale i z ložnicového křídla. Dva navržené skyboxy zajišťují horní nepřímé osvětlení a přispívají k tvorbě velkorysých vnitřních prostor – obývacího pokoje; nepřímé osvětlení koupelny a pracovny v severním křídle.

Originalita návrhu objektu je patrná v každém řešeném detailu, který je vysoce funkční a esteticky přívětivý. Střídmá hmota objektu rodinného domu je ozvláštněna jak střešními skyboxy, tak dynamicky řešeným kamenným obkladem na fasádě. Propracované dispozice maximálně vytěžují relativně malou zastavěnou plochu a nabízí tak chytré a kompaktní řešení pro všechny členy domácnosti.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.