26-4-2024

Interiéry pro Apartmánový dům Rejštejn

Standardní aktualita

Pro Apartmánový dům v Rejštejně jsme v minulých týdnech připravili návrhy interiérů, ze kterých máme skvělý pocit. Bude to skvělý projekt.

Spread the love

Interiér apartmánového domu koresponduje a rozvíjí celkovou koncepci objektu, kdy se starý dům na Šumavě adaptuje na požadavky na bydlení a stavby 21.století.

Architektura domu navrací hodnotné původní prvky a doplňuje je soudobými. Vzniká tak dům s charakteristickou atmosférou, původním členěním historických oken a čistotou vnitřních prostor, jejichž dispozice je otevřena a vnitřní prostory se v ní prolínají. Původní historickou fasádu doplňují v dialogu fasádní obklady, které se opakují v interiéru na obkladech a posuvných stěnách.

Interiér staví na kvalitních materiálech dřevěné podlahy a okna, stěrky v koupelnách a nábytku na míru, jehož hlavní materiál je vícevrstvá smrková překližka, navrací tak do objektu lokální materiál.

Jednotlivé apartmány jsou doplněny společným zázemím kolárna/lyžárna, sauna, čítárna, společenská místnost. V podkroví se nachází velkorysý 4 pokojový apartmán s pohledově otevřeným krovem a velkými vikýři s výhledem do Šumavské krajiny.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  14-5-2024

  Hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty

  Do našeho architektonického studia ArchReal Studio hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty.

  Číst více
 • Aktualita

  7-5-2024

  RD Dolní Lomnice - jde se do finále!

  Rodinný dům v Lomnici jsme celý navrhli, zpracovali architektonický projekt a postavili na zelené louce. Nyní je čas sklízet ovoce - jdeme do finále. 🙂

  Číst více
 • Aktualita

  2-5-2024

  Výkup nemovitostí za účelem jejich obnovy a renovace

  Zaměřujeme se také na obnovu starších nemovitostí ve špatném technickém stavu. Snažíme se vytěžit z těchto zapomenutých staveb maximum a navrátit jim jejich bývalou krásu a eleganci. Přeci stavba, ať už jakákoliv, nevznikla na daném místě sama od sebe, bezdůvodně.

  Číst více