Jsme Developeři

Zajišťujeme kompletní developerskou činnost.

Co dokážeme?

Pro naše investory provádíme zhodnocení a analýzu lokality, veškeré ekonomické rozvahy s výpočty a samozřejmě kompletní projektovou přípravu včetně projednání a získání všech správních rozhodnutí.

Nakonec realizujeme kompletní stavební činnost až do momentu uvedení stavby do provozu včetně zajištění kolaudačního rozhodnutí.

Spolupracujeme výhradně s prověřenými realitními společnostmi a makléři, finančními poradci, investory a provozovateli.

Naše široká síť kontaktů umožňuje spolupráci na mnoha úrovních a v řadě lokalit.

K naprosté spokojenosti klienta

Každá jednotlivá činnost je u nás v rukách profesionála z oboru. Pro analýzy investičních záměrů, analýzy prodeje, zhodnocení a výnosů disponujeme zkušeným týmem rozpočtářů, finančních poradců, analytiků a projektových manažerů.

Projektovou přípravu pak zajišťuje tým architektů a projektantů, specialistů a supervizorů. Zajištění správních rozhodnutí realizuje tým asistentů a inženýrů. Samotnou realizaci stavby provádí náš tým pod vedením zkušených stavbyvedoucích, výrobních mistrů a skupin montážních techniků.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Jaké etapy
projektu nás společně čekají?

Důmyslně vás provedeme všemi potřebnými etapami projektu.

Nejčastější dotazy klientů

 • Co je potřeba připravit na úvodní schůzku?

  Zadání – co a kde, popřípadě jaký je finanční rámec investice.

 • Jak dlouho trvá zpracování analýzy záměru?

  Přibližně 20-30 pracovních dnů.

 • Jak dlouho trvá příprava před realizací?

  To je dáno zejména připraveností území – pokud je potřeba změna územního plánu, může se projektová příprava protáhnout na několik let. Pokud se však jedná o stavební pozemky, může se záměr připravit k podání žádosti na úřady během několika měsíců.

 • S jakou přesností lze odhadnout investiční náklady a tím i výnosy developerského projektu?

  Obvykle se řeší nákladová stránka s odpovídajícími rezervami, ale daří se nám odhadovat finanční výkonnosti odhadovat s přesností okolo 2,5-5%.

Napadají vás další otázky?

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.