2017

Rodinný dům Jesenice

Jesenice

Velikost pozemku700 m2
Zastavěná plocha150 m2

Detail realizace

Specifikum tohoto projektu je dáno požadavkem investora na snížení pořizovacích nákladů při maximálním možném zachování původních nároků na dispozice – viz. zakázka A104_RD Jesenice V1. I takovým zadáním dokážeme vyhovět a jsou pro nás zajímavou výzvou.

Koncepce návrhu pracuje již jen s přízemní verzí objektu a významnou redukcí podlažních ploch. Přesto se podařilo vytvořit výrazný, originální objekt splňující všechny dispoziční požadavky.

Zásadním momentem procesu návrhu byla schopnost reagovat na měnící se podmínky na straně investora, který byl náhle omezen ve výši investičních nákladů a bylo nutno vytvořit objekt odpovídající momentální finanční situaci klienta.

Stavte chytře

Zamilujte si koncept Design&Build.

Jsme tým zkušených architektů a zároveň stavebních inženýrů, který vytvoří projekt vašeho domu a spolehlivě zrealizuje jeho výstavbu přesně podle vašich představ – od úvodního zaměření až po finální nastěhování.

01

Pohled na projekt z několika perspektiv.

Pracujeme jako tým a výhodou týmové práce je nahlížení na problém z různých perspektiv. Jsme schopni prověřit více možností, zvážit různá pojetí projektu a najít optimální řešení.

02

Dodržení investičních nákladů a termínů.

Zásadním hlediskem pro úspěšnou realizaci je pro nás vysoká kvalita výsledného díla, dodržení smluveného termínu realizace a samozřejmě dodržení investičních nákladů.

03

Realizace stavby pod dohledem architektů.

Pro dosažení vysoké kvality stavěného objektu je třeba pravidelná kontrola přímo od otce myšlenky, tedy architekta, který architektonický návrh vašeho projektu vymyslel na nakreslil.

04

Plynulá synergie mezi architekty a staviteli.

Jelikož náš tým specialistů zahrnuje jak architekty tak stavitele, kteří spolu dlouhodobě spolupracují, dokážeme tak zajistit plynulou a hladkou návaznost těchto rozdílných profesí.

Pojďme na to společně

Jsme připraveni pustit se i do vašeho projektu.