16-1-2023

Navrhli jsme moderní a funkční rodinný dům ve Zbraslavicích

Standardní aktualita

V průběhu podzimu loňského roku jsme se s naším týmem s nadšením pustili do dalšího zajímavého projektu a připravili architektonickou studii moderního rodinného domu v obci Zbraslavice.

Spread the love

Zadáním investora, resp. cílem našeho týmu, bylo vytvořit architektonický návrh moderního rodinného domu, který bude skvěle zapadat do okolní krajiny a bude rozdělen na 3 samostatné části – rodinný dům, studio a garáž.

Kombinací světlé omítky a kvalitního dřevěného obkladu se nám podařil vytvořit návrh rodinného domu dokonale souznějícího s okolní přírodou. U vstupu do jednotky studio je navržený přístřešek z dřevěných lamel. Z jižní strany objektu je významným architektonickým prvkem prosklená plocha štítu. Pro danou plochu je navrženo stínění – venkovní žaluzie.

Více informací o našem projektu naleznete v sekci realizace rovněž na našem webu.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  14-5-2024

  Hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty

  Do našeho architektonického studia ArchReal Studio hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty.

  Číst více
 • Aktualita

  7-5-2024

  RD Dolní Lomnice - jde se do finále!

  Rodinný dům v Lomnici jsme celý navrhli, zpracovali architektonický projekt a postavili na zelené louce. Nyní je čas sklízet ovoce - jdeme do finále. 🙂

  Číst více
 • Aktualita

  2-5-2024

  Výkup nemovitostí za účelem jejich obnovy a renovace

  Zaměřujeme se také na obnovu starších nemovitostí ve špatném technickém stavu. Snažíme se vytěžit z těchto zapomenutých staveb maximum a navrátit jim jejich bývalou krásu a eleganci. Přeci stavba, ať už jakákoliv, nevznikla na daném místě sama od sebe, bezdůvodně.

  Číst více