10-2-2021

Dokončení shell&core stavby v Jesenici

Standardní aktualita

Dokončili jsme stavbu RD v Jesenici u Prahy v provedení shell&core.

Spread the love

Dokončili jsme stavbu RD v Jesenici u Prahy v provedení shell&core, kdy celý interiér je ponechán k dokončení investorovi. Jedná se o stavbu dle projektu boq architekti a nutno říci, že byla zrealizována zatím jen část z celého souboru stavby, kterou budou v konečné fázi tvořit 3 objekty rodinného domu spojené společným atriem, dále také přilehlou garáží pro 3 auta.

Stavba byla složitá v tom smyslu, že investor nezajistil odpovídající projektovou dokumentaci ve stupni pro provedení stavby. byli jsme tak nuceni při realizaci poměrně často improvizovat tak, že jsme si dokumentaci dopracovali.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  14-5-2024

  Hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty

  Do našeho architektonického studia ArchReal Studio hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty.

  Číst více
 • Aktualita

  7-5-2024

  RD Dolní Lomnice - jde se do finále!

  Rodinný dům v Lomnici jsme celý navrhli, zpracovali architektonický projekt a postavili na zelené louce. Nyní je čas sklízet ovoce - jdeme do finále. 🙂

  Číst více
 • Aktualita

  2-5-2024

  Výkup nemovitostí za účelem jejich obnovy a renovace

  Zaměřujeme se také na obnovu starších nemovitostí ve špatném technickém stavu. Snažíme se vytěžit z těchto zapomenutých staveb maximum a navrátit jim jejich bývalou krásu a eleganci. Přeci stavba, ať už jakákoliv, nevznikla na daném místě sama od sebe, bezdůvodně.

  Číst více