11-11-2022

Architektonické řešení ZŠ Pode Vsí v Odolené vodě

Standardní aktualita

V druhé polovině roku náš architektonický tým usilovně pracoval na uceleném návrhu Základní školy Pode Vsí v Odolené Vodě.

Spread the love

Dalším velkým a zajímavým projektem, kterému jsme se v posledních týdnech a měsících v našem ateliéru věnovali byl architektonický návrh Základní školy Pode Vsí v Odolené vodě kousek od Prahy. Architektonické řešení obsahuje rovněž urbanistický návrh, který usazuje ortogonální a jasně definovanou dvoupodlažní hmotu objektu školy přibližně doprostřed řešené parcely s žádoucím odsazením od komunikace Velkoveská.

Podrobnější informace o tomto projektu, včetně zobrazeného stavu „před a po“ najdete na stránce Svazková ZŠ Pode Vsí, jež je celému projektu na našem webu věnována.


Zpět na přehled

Inspirujte se našimi realizacemi

Dokončili jsme 100+ projektů po celé ČR

Aktuality z poslední doby

 • Aktualita

  14-5-2024

  Hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty

  Do našeho architektonického studia ArchReal Studio hledáme kreativní architekty a pečlivé projektanty.

  Číst více
 • Aktualita

  7-5-2024

  RD Dolní Lomnice - jde se do finále!

  Rodinný dům v Lomnici jsme celý navrhli, zpracovali architektonický projekt a postavili na zelené louce. Nyní je čas sklízet ovoce - jdeme do finále. 🙂

  Číst více
 • Aktualita

  2-5-2024

  Výkup nemovitostí za účelem jejich obnovy a renovace

  Zaměřujeme se také na obnovu starších nemovitostí ve špatném technickém stavu. Snažíme se vytěžit z těchto zapomenutých staveb maximum a navrátit jim jejich bývalou krásu a eleganci. Přeci stavba, ať už jakákoliv, nevznikla na daném místě sama od sebe, bezdůvodně.

  Číst více